Pokladní kotoučky pro bezproblémový tisk

Používáte-li ke své činnosti pokladny či terminály, pak jsou pro vás pokladní kotoučky nepostradatelnými pomocníky. Společnost Jarico nabízí širokou škálu kvalitních kotoučků, které jsou odolné a spolehlivé a zajistí vám bezproblémový tisk z vašich pokladen či terminálů.

Několik typů pokladních kotoučků

V nabídce společnosti naleznete hned několik různých typů pokladních kotoučků, v několika různých rozměrech. Vyberete si tedy takové, které budou kompatibilní s vaším typem tiskárny. V nabídce naleznete jak standardní papírové pokladní kotoučky v několika velikostech, tak i TERMO kotoučky vyrobené ze zdraví nezávadného a zároveň recyklovatelného TERMO papíru. Ten neobsahuje škodlivé látky. TERMO kotoučky z nabídky mají označení BPA free a prodlouženou garanci čitelnosti záznamu na 10 let. Objednat si můžete také bezdutinkové kotoučky, ve kterých je daleko více papíru. Kotoučky Jarico využijete při každodenním provozu ve vašem obchodě, restauraci a dalších podnicích, ale i na kulturních a společenských akcích.

Pokladní kotoučky z nabídky společnosti jsou praktické a snadno se používají. Nasunete je do pokladní tiskárny a jsou připravené. Jsou pevné a odolné a díky tomu bude váš tisk spolehlivý. Jsou relativně cenově dostupné.

Další nabídka Jarico

Firma svoji činnost zaměřuje na na oblast obalových materiálů pro široké spektrum zákazníků. Na e-shopu jarico.cz si můžete objednat potravinářské a gastro obaly, obaly průmyslové, dárkové nebo vratné a ničím neobvyklým nejsou ani BIO a EKO obaly. Oblibě se těší také papírové sáčky. Ty jsou ekologické, bezpečné a odolné. Přizpůsobí se vašim potřebám.

V současné době nabízí v rámci zkvalitnění a rozšíření služeb také široký sortiment hygienických, čistících a úklidových materiálů.