Jak a kde se naučit cizí jazyk?

Každý z nás má svůj vlastní způsob, jak se naučit cizí jazyk. Přinášíme vám několik obecných tipů, které mohou pomoci.

Obecné tipy pro učení cizího jazyka

Stanovení cílů – je potřeba zvolit takové, které můžete dosáhnout. Jen tak budete pro výuku cizího jazyka motivovaní.

Příprava výukového plánu – je potřeba si stanovit, jak a kde se budete učit. Rozložte si učení do menších cílů a pracujte postupně na rozvoji různých dovedností, jako je poslech, čtení, mluvení a psaní.

Používání různých zdrojů – vyberte si různé zdroje, které vám pomohou se učit. Patří mezi ně učebnice, audioknihy, aplikace, webové stránky, jazykové kurzy online, konverzace s rodilými mluvčími atd.

Výuka základů – začněte s výukou základů – slovní zásoba, základní fráze, gramatika.

Pravidelné procvičování – používejte aktivní přístup k jazyku a snažte se jej používat v každodenním životě.

Jazykový partner – najděte si jazykového partnera, se kterým můžete cvičit hovor i poslech. To vám pomůže zlepšit vaši schopnost dorozumívat se a získat důvěru v používání jazyka.

Jazykové kurzy Praha

Online i individuální výuku nabízí JŠ Britannika, které umožňuje jazykové kurzy Praha z pohodlí a klidu domova. Díky zajímavému výukovému programu, kvalitním lektorům, systému zapůjčení učebnic, příznivým cenám a atraktivním nabídkám pro věrné zákazníky se těší velké oblibě. V nabídce má deset světových jazyků a objednat si můžete výuku individuální, firemní i skupinovou, kurzy všeobecného zaměření, konverzační, obchodní, specializované, přípravu ke zkouškám nebo také intenzivní a víkendové kurzy. Během výuky využívá škola jednotný metodický přístup, který pečlivě kombinuje různorodé kreativní techniky. Zařazuje procvičování ústní i písemné. Podrobnosti k výuce naleznete na stránkách jazykovekurzypraha.cz.