Unikátní software pro všechny měřicí přístroje

Žádná měřicí technologie se neobejde bez vhodného softwaru, který vám usnadní přenos dat. Pojďme se společně podívat na to, kterou měřicí techniku si lze pořídit a jaké softwary budete potřebovat.

Mobilní a stacionární měřiče

Měřicí přístroje existují ve verzi přenosné čili mobilní a stacionární. Jak jejich název napovídá, v prvním případě jsou měřiče lehce přenositelné, ve druhém se hodí spíše k používání na jednom konkrétním místě.

Pořídit si můžete měřicí přístroje pro analýzu spalin, přenosný detektor plynu, manometry pro měření tlaku, měřiče teploty nebo měřiče emisí. Dále lze měřit i průtok vody anebo vzduchu.

Software pro každý systém

U žádného měřiče se ovšem neobejdete bez vhodného softwaru. Živá data z měřicích přístrojů je možné přenášet do všech zařízení se systémem Windows, Android i iOS. Pro přístroje na měření spalin, tlaku a teploty je určen software EuroSoft connect. Aplikace EuroSoft live slouží k přenosu naměřených hodnot z CAPB do zařízení se systémem Android nebo iOS.

Vsaďte na kvalitu

Data je možné přenášet nejenom do počítačů, ale taktéž tabletů, iPadů i chytrých telefonů. Sháníte vhodný měřicí přístroj společně s příslušenstvím a softwarem? V tom případě se obraťte na společnost Afriso. Během své dlouholeté historie se dokázala probojovat mezi absolutní špičku v oboru měřicích přístrojů. Všechny přístroje jsou vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi. Výrobní závod se nachází ve městě Illmensee nedaleko Bodamského jezera.

Záruční i pozáruční servis

V portfoliu společnosti se nachází manometry pro měření tlaku, analyzátory spalin, detektor plynu, měřiče průtoku vody i vzduchu včetně potřebného příslušenství a softwaru. Firma Afriso se taktéž zabývá servisem zařízení. Na zakoupené přístroje nabízí záruční i pozáruční servis, a to přímo v sídle společnosti. Stačí jen přístroj předat pracovníkům na pobočce nebo ho zaslat na příslušnou adresu. Taktéž je možné naplánovat svoz.

Pořiďte si měřicí přístroje od mezinárodně uznávané firmy.

Foto: eshop.afriso.cz