Profesionální call centrum zajišťuje větší odbyt zboží i služeb

Teprve začínáte s podnikáním a potřebujete získat nové zákazníky? Nebo chcete nejprve zjistit, jestli se vaše výrobky nebo služby budou prodávat? V tom případě pro vás může být ideální volbou call centrum.

Aktivní versus pasivní telemarketing

To však už dávno neslouží k pouhému navolávání klientů. Dnes už call centrum poskytuje mnohem víc služeb. Třeba za vás vyřídí různé administrativní záležitosti, které nestíháte řešit sami ani vaše asistentka. Taktéž vám pomůže s balením a distribucí výrobků. Přínosný pro vás samozřejmě bude i aktivní a pasivní telemarketing.

  • Aktivní telemarketing – pomocí něj získáte nové zákazníky, poznáte jejich chování a ověříte si potenciál produktů či služeb, které nabízíte
  • Pasivní telemarketing – je neméně důležitý, neboť zajišťuje zpětnou vazbu, dozvíte se, jak je zákazník spokojený s vašimi produkty nebo službami a případně které potíže je zapotřebí odstranit

Administrativa ani distribuce výrobků není problém

Virtuální asistentka call centra dokáže rešeršovat potřebné informace, přepisovat texty, skenovat, kopírovat, vyhledávat nové kontakty, vytvářet excelové tabulky a PDF prezentace a rovněž za vás vyřídí e-maily a rozešle newslettery. Problém není ani sjednání schůzky, doplnění informací do CRM systému a administrace vašeho e-shopu.

Pokud jde o samotné výrobky, externí call centrum zajistí tisk a polepy etiketami, kompletaci produktů, balení zboží do kartonů, paletizaci zboží, třídění produktů, kontrolu kvality, skupinové balení či dočasné a dlouhodobé skladování.

Statut chráněné dílny

Společnost Axxel je spolehlivým partnerem mnoha známých značek, kterým pomáhá utvářet nejen identitu, ale rovněž zajišťuje spokojené zákazníky. Vzhledem k tomu, že má firma Axxel statut chráněné dílny, lze některé z jejích služeb získat za nižší ceny, než je obvyklé. Na její služby se navíc vztahuje takzvané náhradní plnění.