Nepropásni žádnou novinku ze světa MMA

Jestli si nedokážeš svůj život představit bez MMA, jsi velkým fanouškem, pak ti přinášíme vše hezky naservírované na jednom místě. Jsme největší česká a slovenská organizece OKTAGON MMA. Ročně pořádáme několik turnajů, připravujeme reality show s hvězdami MMA a přinášíme ti také týdeník OKTAGON magazín. Naším cílem je ukázat lidem krásu MMA a bojových sportů přes poutavé příběhy a skvělou show. Na našich stránkách najdeš všechno, co tě kolem zápasů zajímá. Najdeš tu seznam blížících se turnajů, na které si přes odkaz můžeš koupit vstupenky. Dále v OKTAGON žebříčcích uvidíš hezky přehledně, jak si který bojovník vede.

Jsme u všeho, co se v kleci stane

S námi nikdy nepropásneš událost, která se na poli MMA stane. Přinášíme ti možnost sledovat OKTAGON turnaje. V reportážích, které s bojovníky natáčíme, se dozvíš, jaké mají pocity před zápasem nebo po něm. Náš tým sepisuje články vždy, když je na OKTAGONU něco nového. Najdeš tu i několik videí se zápasníky, které díky tomu poznáš úplně jinak. Každý fanoušek si tu přijde na své, protože my věříme, že v každém z nás je od přírody alespoň kousek bojovníka.

OKTAGON bary

Pokud rád fandíš OKTAGONU na místě, kde je skvělá atmostféra, podívej se na seznam barů ve svém okolí, které jsou součástí našeho týmu. Můžeš tam sledovat živé přenosy z turnajů. Pro provozovatele barů má zakoupení práv na veřejné vysílání turnajů nepopiratelné výhody. Do podniku dorazí plno lidí, kteří zaručeně zvednou tržbu. Bary a restaurace od nás po zakoupení těchto práv získají reklamu na svou provozovnu, a to na našem webu a sociálních sítí. Před každým turnajem jim zasíláme oficiální MMA grafiku. Podniky mají možnost zakoupit si právo na vysílání OKTAGON time a veřejné vážení, na vysílání 6, nebo hned 12 nadcházejících turnajů.

Přehled nadcházejících turnajů pro rok 2024

OKTAGON 52: MÅGÅRD VS. CARTWRIGHT – První OKTAGON MMA turnaj v roce 2024 představuje ostrý střet elitních bojovníků evropské bantamové váhy a mistrovských provokatérů Mågård vs. Cartwright. Dále se na programu objevuje „Money“ Peňáze, nezadržitelný bojovník, který má v úmyslu překonat Bonnera a otevřít si dveře k boji o titul.

OKTAGON 58: VÉMOLA VS. VÉGH 2 – Očekávaný odvetný zápas veku se odehraje na fotbalovém stánku v pražském Edenu. Monumentální bitva mezi giganty vyžaduje scénu na míru. Předchozí střetnutí, označované jako zápas století, obrátilo životy obou soupeřů vzhůru nohama a překonalo rekordy v počtu diváků. Po čtyřech letech se fanoušci dočkají jeho pokračování, které slibuje být největším MMA spektáklem v historii a opět změní česko-slovenskou bojovou scénu.